150,00 TL ve üzeri kargo bedava

0850 346 6166

Kargo ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda ki soru-cevaplarda yardımcı olmaya çalışalım.

 

Kargonuz, takip bilgisi kargo firmasından geldikten sonra teslim edildi olarak görünmeğe başlayacaktır.

Kargolar bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.
Marmara bölgesi ve büyük şehirlere 1-2 gün içerisinde kargolar ulaşabilmektedir.
Ancak, köy ya da ilçelerde bu zaman kargo firmasına göre de değişkenlik gösterebilmektedir.
Siparişinizi verirken kargo firmasını bu kriterleri göz önüne alarak vermenizi tavsiye ederiz.

Kargo takibi yapabilmeniz için hesabım, siparişlerim sayfası ve sipariş durumunda ki kargo takip nosunu tıklayarak takip edebilirsiniz.

Yurtdışına ve adalara kargo gönderimiz bulunmamaktadır.

İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo 8.99 TL'den başlamaktadır, ürünün büyüklüğüne göre fiyat değişebilir. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Değişim ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda ki soru-cevaplarda yardımcı olmaya çalışalım.

Kargo ile ürünü bize karşı ödemeli olarak geri göndererek değişim talep edebilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyiniz
a. Ürünü size getiren kargo firmasını çağırınız.
b. Faturanızın alt kısmında ki nüshasına değişim talep ettiğinizi belirterek ve üründe ki problemi yazarak karşı ödemeli olarak size gelen adrese tekrar gönderebilirsiniz.
Kargonuz bize ulaştığında arkadaşlarımız gerekli çalışmayı yapıp size yeni ürününüzü en kısa sürede göndereceklerdir.

Değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza aracı kargo şirketi ile gönderimini sağladığınız takdirde kargo bedeli e-minico.com'a ait olmaktadır.

Değişim için gönderimini sağladığınız ürün tarafımıza ulaştığı an itibariyle değişim/iade departmanı üç (3) iş günü içerisinde işleminizi sonlandırmış olacaktır.

İade ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda ki soru-cevaplarda yardımcı olmaya çalışalım.

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri: 
Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.
14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ancak 14 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir ya da yerine ürün bedeli kadar hediye çeki alabilirsiniz. Değişimleri mağazalarımızdan da yapabilirsiniz.

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 180 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. 
Gönderim: Gönderimleriniz kargo olarak anlaşmalı kargomuz (UPS kargo) tarafından olmalıdır. Anlaşmalı olmayan kargolar aracılığı ile gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.
Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için 0(850) 840 61 45 umaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz

Kargo ile ürünü bize karşı ödemeli olarak geri göndererek iade edebilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyiniz
a. Ürünü size getiren kargo firmasını çağırınız.
b. Faturanızın 1 nüshası ile beraber içine üründeki problemi ve İADE etmek istediğinmizi de yazarak karşı ödemeli olarak faturadaki adrese gönderiniz.
Kredi kartı yada havale ile yapılan iadelerde ise kargonuz ulaştıktan sonraki 1 hafta içerisinde işleme alınacak ve hesabınıza tutar iadesi yapılacaktır.

İadeniz öncellikle Satış Sonrası Servis birimi tarafından 3 gün içinde incelenir ve yukarıda belirtilen şartlara uygun olması durumunda geri ödeme süreci başlatılır. 
İnceleme sonrasında ürün bedelinin kredi kartınıza iadesi 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır. 
Bankanızdan kaynaklı sebeplerle iadenizin kredi kartınıza yansıması bir kaç gün sürebilir. İadenizin makul süre içerisinde gerçekleşmediğini düşünüyorsanız lütfen durumu 0(850) 840 61 45 numaralı telefonumuzdan bize iletiniz. 
Bankaların çalışma prensibi gereğince taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerin geri ödemeleri de ekstrenize aynı taksit planı doğrultusunda yansıyacaktır. Arzu ederseniz ürün iadesini 60 gün kullanım süreli e-minico.com alışveriş çeki olarak da tercih edebilirsiniz. Bu tercihinizi iade formunda belirtmeniz gereklidir.

Tüm ürünlerimiz ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte size en yakın yetkili teknik servise teslim edebilirsiniz. Yetkili teknik servis bilgilerine garanti belgesi ve kullanım kılavuzlarından ulaşabilirsiniz. Teknik servisine ulaşım imkanınız olmayan markalar için bu ürünleri bize göndermeniz durumunda ürünler tarafımızdan yetkili servislere sizin adınıza gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise götürmeniz ya da göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Ayıplı satılan ürünlerde gönderi bedeli firmamıza, ayıplı olmayıp garanti süresinde karşılaşılan arızalara istinaden gönderdiğiniz ürünlerin kargo bedeli ise tarafınıza aittir

Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız. Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir.(fotokopi geçerli olacaktır)

İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.

Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

Ayıbı yetkili teknik birimler tarafından tespit edilen tüm ürünler iade edilebilir ancak mazeretsiz iadeler aşağıdaki durumlarda kesinlikle yapılamamaktadır:

Kapsam dışı ürünler;

Biberon, emzik, göğüs pedi, bebek bezi, göğüs pompası, iç çamaşırı,bikini,mayo vb. tüm hijyenik gruba dahil ürünler Jelatin, blister ya da vakumlu ambalajlı ürünlerde ambalajı açılmış ya da zarar görmüş olanlar DVD, VCD, kitap, dergi vb. kopyalanabilir ürünler İç çamaşırları (emzirme ürünleri, hamile ürünleri, alıştırma külotları, bebek ve çocuk iç çamaşırları) yıkanmış tekstil ürünleri Gıda ürünleri (mama, içecek vs.) Koruyucu bandı olmayan hızlı tüketim ürünleri (krem, şampuan, vb. ürünler) Teşhir / fırsat köşesi reyonunda indirimli olarak satılan ve kusuru önceden belirtilen ürünler Tüm kullanılmış ürünler (satıla bilirlik özelliğinin yitirilmesinden dolayı iade ve değişim süresine uygun olsa dahi iade ya da değişimi söz konusu olmamaktadır)

Ambalajı bozulmuş ürünler: Değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda olmalıdır. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları mevcut değil ise iadesi ya da değişimi mümkün değildir.Ancak; iade edilen ürünün ambalajı kullanıcı tarafından hasarlanmış ve bu nedenle ürünün tam fiyatından tekrar satılabilme özelliği yitirilmiş ise, iade işlemi sırasında %20’lik bedel kesintisi uygulanmakta ve iade buna göre eksik bedelle yapılmaktadır.

Sipariş ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda ki soru-cevaplarda yardımcı olmaya çalışalım.

Saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir, kargoya verildikten sonra 3 iş günü içerisinde dağıtıma çıkartılarak tarafınıza teslim edilir.
Tedarik ürünlerinde tedarik süresine bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir.

Siparişinizi, sipariş takibi bölümünden iade talebi oluşturarak iade edebilirsiniz.
İade talebiniz tarafımızdan değerlendirilerek gerekli tutarların iadesi sağlanacaktır.

Şu anda anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo firmaları aşağıda sıralanmıştır.
Bu kargo firmalarından biriyle siparişiniz gönderilecektir.

Kargo İst - İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası
Aras Kargo

Siparişiniz stoğumuzda mevcut ise aynı gün kargoya teslim edilir, kargo şirketi tarafından 1-3 iş günü, tedarik ürün ise 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınıp; 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye başlanır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ve sms ile bilgi gönderilecektir.

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Siparişlerim bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.

Güvenlik ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda ki soru-cevaplarda yardımcı olmaya çalışalım.

Alış-Veriş Güvenliği ve SSL Sertifikası Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. 
Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. 
SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Üyelik ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda ki soru-cevaplarda yardımcı olmaya çalışalım.

1- E-posta adresinizi, ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun.
2- Büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat edin.
3- E-posta adresinizde Türkçe yada özel karakterler bulunmamalı. (Örneğin : ç,ş,ü,ğ,ö,|<> , gibi)
4- E-posta adresinizi küçük harflerle yazmanız önemlidir. Örneğin Büyük "İ" harfi özel bir karakterdir, küçük "i" harfi geçerli bir karakterdir.

Kullanıcı bilgilerinizi, sitemize üye girişi yaptıktan sonra hesabım > üyelik bilgilerim seçeneğinden değiştirebilirsiniz.

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Alış-veriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Ol" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, daha sonra Hesabım > Şifre Değiştir sayfasından değiştirebilirsiniz.

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp "Kayıtlı e-posta"  veya ''Cep telefonunuz'' yazan butonuna basarak şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi veya sms 'i kontrol ediniz.

Ödeme seçenekleri ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda ki soru-cevaplarda yardımcı olmaya çalışalım.

Sitemizde hiçbir şekilde kart bilgileriniz depolanmamaktadır.
İşlemleriniz 128 bitlik şifrelemelerle sadece size özgü ekranlarda görünmektedir.

Yapacağınız alışverişlerin ödemesini tek çekim ile ödediğinizde tüm bankaların kartları geçerlidir. Taksit avantajlarından yararlanabilmek için Maxımum, Axess, Cardfinans, World ve Bonus kart seçenekleriyle taksit yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinizde 4 taksite kadar vade farkı uygulanmaz.

150 TL'ye  kadar sitemizde ''Kapıda Ödeme'' seçeğini olan seçili ürünlerde kapıda kredi kartı veya nakit ödeme ile alışveriş sağlayabilirsiniz. Kargonuz İstanbul içi teslimatlarda Asil Kargo görevlisine kredi kartı ile tek çekim veya kapıda nakit olarak ödeme sğlayabilirsiniz. İstanbul dışı teslimatlarda ise Aras kargo ile kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak ödeme sağlayabilirsiniz.

Ürünlerinizi kapıda teslim alırken lütfen kolide herhangi bir hasar olmadığına dikkat ediniz. Eğer hasar var ise kargo görevlisinin önünde açarak ürünlerin zarar görüp görmediğini tespit edip eğer zarar görmüşse tutanak tutturarak paketi iade ediniz. Herhangi bir ödeme yapmayınız.

Havale/EFT komisyon ücretleri bankaların kendi uygulaması olup bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.
Havale/EFT ödemelerinizde Açıklama kısmına mutlaka "Sipariş Numaranızı" eklemeniz gerekmektedir.
Ödeme tarafımıza ulaştığında gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede siparişiniz onaylanır.
Havale/EFT ödemelerinizde Alıcı ismi mutlaka "Umur Tekstil İnş. Gıda San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti." olmalıdır.
3 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler otomatik olarak iptal edilecektir.

 

Hesap Numaralarımız ;

 

Banka Adı  : Akbank

Hesap Adı  : Umur Tekstil İnş. Gıda San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Şube Adı     : Beşyüzevler

Şube Kodu : 643

Hesap No   : 61956

IBAN  No    : TR 49 0004 6005 5888 8000 0619 56

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Banka Adı  : Türkiye Finans

Hesap Adı  : Umur Tekstil İnş. Gıda San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Şube Adı     : Gaziosmanpaşa 

Şube Kodu : 67

Hesap No   : 433214

IBAN  No    : TR 22 0020 6000 6700 4332 1400 28

Kategoriler

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

WhatsApp